Open Dag 2020

  • 18 januari 2020

Geweldige Open Dag 2020


Vandaag hebben we onze Open Dag 2020 gehouden, en hoe!

Het was voor onze school en voor alle bezoekers heel bijzonder om voor het eerst in onze nieuwe aula binnen te komen lopen1

De leerlingen van groep 7 en 8 met hun ouders konden kiezen uit een korte presentatie door onze directeur geholpen door enkele collega's, een programma van muziek en dans door onze leerlingen op het nieuwe podium en/of zelf de route door het (nieuwe) gebouw te volgen.

Op deze route konden de leerlingen van groep 7 en 8 en hun ouders zelf kennis maken met de de vakken van onze school. Maar nog veel belangrijker: ze konden kennismaken met de geweldige medewerkers van onze school. En net zo belangrijk: wij konden deze geweldige leerlingen van groep 7 en 8 alvast een beetje leren kennen.

We hopen heel veel van jullie het komende schooljaar bij ons terug te zien.

Heb je vandaag onze Open Dag gemist? Je bent ook van harte welkom op onze Open Lesmiddag van 29 januari 2020 vanaf 13:00 uur.
Om u beter van dienst te zijn, maakt De Passie gebruik van cookies.