Sneak Peek 2019

  • 20 november 2019

Sneak Peek


We hebben zojuist een geweldige Sneak Peek afgesloten.

Meer dan 230 leerlingen van groep 7 en 8 en zo'n 150 ouders zijn bij ons bezoek geweest. 

De ouders hebben workshops gevolgd om onze school (beter) te leren kennen.

De leerlingen van groep 7 en 8 zijn in vier rondes kennis gaan maken met onze school. Voor elke ronde konden ze een stempel in hun 'paspoort' verdienen. Natuurlijk zorgden we ook voor een mooie pasfoto!

Aan het eind van de middag kregen ze bij het tonen van hun 'afgestempelde' paspoort hun eigen Reisjournaal, vol met informatie en tips over het het voortgezet onderwijs  in het algemeen en de Passie in het bijzonder! 

Als speciaal geschenk ging er nog een 'bouwhelm' mee als herinnering aan ons nieuwe gebouw waar nu volop aan wordt gewerkt.

 
Om u beter van dienst te zijn, maakt De Passie gebruik van cookies.