• “De Passie is een plek waar je als docent ruimte krijgt om je te ontwikkelen”
  • “Ik kan ook echt lachen met mijn collega’s. ”
  • “Jouw bestemming, onze passie geldt niet alleen voor onze leerlingen, ook voor docenten”
  • Word jij mijn nieuwe collega?

  • Word jij onze nieuwe collega?

  • Interview met Loes

Nieuws

Gift voor Roemenië

15 juni 2021
Van de gemiste Roemeniëreizen uit 2020 hebben we de bijdrage die al geïnd was gerestitueerd. Een groot aantal ouders gaf aan dat (een deel van) hun bijdrage aan de stichtingen in Roemenië overgemaakt mocht worden. Dit leverde in totaal...

Sportoriëntatie, tennis, golf en mountainbike

21 mei 2021
Voor de meivakantie hebben alle examenklassen als leuke afsluiter van het tijdperk gymlessen gemountainbiked, getennist of gegolft. Ook wel Sportoriëntatie genoemd. De leerlingen hebben nu een mooie mountainbikeroute ontdekt, beseffen nu dat go...

Moestuintjes maken

21 mei 2021
Vanochtend, met een mooi zonnetje erbij, heeft klas 1Ta tijdens de Biologieles in de binnentuin van onze school een paar moestuintjes gecreëerd. De leerlingen hebben de zaadjes zorgvuldig gezaaid in de kweekbakken. Ze hadden in de klas ook al ee...
naar nieuws

Agenda

naar agenda
Om u beter van dienst te zijn, maakt De Passie gebruik van cookies.