• “Jouw bestemming, onze passie geldt niet alleen voor onze leerlingen, ook voor docenten”
  • “De Passie is een plek waar je als docent ruimte krijgt om je te ontwikkelen”
  • “Ik kan ook echt lachen met mijn collega’s. ”
  • Interview met Loes

  • Word jij mijn nieuwe collega?

  • Word jij onze nieuwe collega?

Nieuws

Samenwerking Stichting Present

25 maart 2021
Deze week is een samenwerkingsovereenkomst tussen de Passie en Stichting Present getekend. We werken al een aantal jaren samen in prachtige projecten in de omgeving. Een verrijking van ons aanbod en een mooie kans voor leerlingen om hun talenten voor...

Toetsweek

18 maart 2021
Vorige week woensdag (17 maart) is er een grote tent bij onze school op de parkeerplaats geplaatst. De tent van 20 bij 25 meter wordt gebruikt voor de komende toetsweek en als het goed bevalt willen we daar ook de examens in afnemen. We wensen iedere...

Back To School

04 maart 2021
Eindelijk, onze leerlingen mogen weer naar school! Hoe gaaf is dat. De leerlingen en docenten hebben er enorm naar uitgekeken. De leerlingen mogen nog niet met zijn allen tegelijk naar school. Maar de eerste stap is in ieder geval gezet en voor elke ...
naar nieuws

Agenda

naar agenda
Om u beter van dienst te zijn, maakt De Passie gebruik van cookies.